Nauczę Cię grać Fingerstyle na Gitarze

Nawet jeśli brakuje Ci podstaw i nie wiesz od czego zacząć

KOMPLETNY PROGRAM NAUKI

i wsparcie autora kursu - Piotra Słapy

540+ osÓB

uczy się z tego kursu

GWARANCJA 30 dni

pokochaj kurs albo zwracam pieniądze

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE...

  • Siadasz z gitarą i grasz ulubione utwory w stylu Fingerstyle
  • Bez problemu potrafisz jednocześnie grać melodię, akordy, bas oraz elementy perkusyjne – naśladujesz grę całego zespołu!
  • Aranżacje utworów, które grasz brzmią NIESAMOWICIE i nigdy Ci się nie nudzą
  • Technika fingerstyle, która kiedyś wydawała się czarną magią – dzisiaj nie jest już dla Ciebie tajemnicą 

Brzmi jak fajne gitarowe marzenie, prawda?
Jeśli zawsze chciałeś grać na gitarze w stylu Fingerstyle to zapoznaj się z treścią tej strony.

Czy każdy może grać fingerstyle?

Wiele osób myśli, że technika fingerstyle jest bardzo trudna i tylko osoby wybitnie utalentowane mogą grać w ten sposób. Bez specjalnych predyspozycji i wieloletniego doświadczenia z gitarą po prostu nie da rady…

To wszystko NIEPRAWDA!

Dlaczego tak jest?

Ponieważ nikt nie zadał sobie trudu, aby w przystępny sposób pokazać Ci jak uczyć się fingerstyle krok po kroku – zupełnie od podstaw.

W Polsce brakuje materiałów na temat gitary fingerstyle. Nie mamy podręczników oraz metodologii. Brakuje również doświadczonych nauczycieli fingerstyle. 

Tutoriale na YouTube tworzone są głównie z myślą o zaawansowanych gitarzystach, którzy potrafią szybko nauczyć się skomplikowanych utworów i od razu grać je płynnie. Dodatkowo cały ten materiał jest w języku angielskim.

Nic więc dziwnego, że wydaje Ci się, że fingerstyle to poziom wtajemniczenia nie do osiągnięcia i często pierwsze próby grania w ten sposób kończą się zniechęceniem.

Co w takim razie zrobić?
Zaufaj mi!

Ty też możesz grać na gitarze w stylu fingerstyle i ja jestem tutaj, aby Ci w tym pomóc!

Dlatego właśnie stworzyłem pierwszy w Polsce kompleksowy kurs gitary fingerstyle od podstaw. 

Nazywam się Piotr Słapa i zapraszam Cię do Akademii Muzyki.

KOMPLEKSOWY KURS
GITARA FINGERSTYLE OD PODSTAW

GITARA FINGERSTYLE OD PODSTAW to unikalny i jedyny na polskim rynku interaktywny kurs online, który przeprowadzi Cię przez podstawy i cały proces nauki niesamowitej techniki fingerstyle.

Od momentu, kiedy nie wiesz od czego zacząć naukę, aż do momentu, kiedy grasz płynnie i pięknym dźwiękiem ulubione utwory fingerstyle w różnych stylach muzycznych.  

Czy każdy może nauczyć się gry na gitarze w stylu fingerstyle? Zdecydowanie TAK! 

Bez względu na Twój wiek, słuch czy talent do muzyki. Przekonasz się, ze nauka utworów fingerstyle nie musi być trudna.

Wszystko co potrzebujesz to:

  • Trochę wolnego czasu i dobre chęci
  • Konkretny plan nauki – ścieżkę podzieloną na etapy
  • Kogoś, kto pokaże Ci – jak, co i kiedy ćwiczyć 
  • Kogoś, kto odpowie na Twoje pytania i sprawdzi czy idziesz w dobrym kierunku

Rafał zaczął przygodę z fingerstyle od nauki z internetu.
Po roku samodzielnej gry trafił do szkoły Piotra Słapy, gdzie ukończył program gitary fingerstyle. 

KIM JEST TWÓRCA KURSU

Piotr Słapa na gitarze gra od ponad 20 lat. Jest jednym z najlepszych i najbardziej doświadczonych nauczycieli gitary fingerstyle w Polsce. 

Gitarowe umiejętności doskonalił w światowej stolicy muzyki country – Nashville w USA. W 2014 roku na festiwalu Guitar Awards został wybrany do najlepszej trójki gitarzystów akustycznych w Polsce. 

Na festiwalowych scenach występował obok takich artystów: Tommy Emmanuel, Martin Taylor, Jon Gomm, Rodrigo y Gabriela, Richard Smith, Andrea Valeri, Casper Esmann, Adam Palma, Krzysztof Pełech czy Marek Napiórkowski. 

Piotr Słapa jest cenionym pedagogiem i promotorem gitary w Polsce. W 2011 roku załóżył warszawską szkołę muzyczną Guitarschool.pl. Od 13 lat związany jest z branżowym magazynem “Gitarzysta” jako wykładowca rubryki warsztat gitary akustycznej. Jest autorem ponad 150 publikacji z lekcjami gitary fingerstyle. Był wykładowcą mistrzowskich warsztatów fingerstyle na najważniejszych gitarowych festiwalach w Polsce. Prowadzi największą w Polsce (ponad 13000 osób) grupę gitarzystów akustycznych na facebooku (gitara akustyczna bez tajemnic), gdzie z pasją opowiada o tym wspaniałym instrumencie i dzieli się wiedzą. 

DLACZEGO TEN KURS

Tylko tutaj, w Akademii Muzyki otrzymasz program na minimum 12 tygodni praktycznej nauki pod okiem doświadczonego nauczyciela – Piotra Słapy, który osobiście poprowadzi Twoją grę. 

Gitara Fingerstyle Od Podstaw to kurs, który jest podsumowaniem prawie 20-letniej pracy dydaktycznej Piotra w dziedzinie gitary akustycznej. Ten program to unikalna, autorska i skuteczna METODA, która została sprawdzona na setkach studentów gitary, którzy dzisiaj z sukcesem grają utwory fingerstyle dla siebie, dla swoich bliskich, a nawet występują na koncertowych scenach i samodzielnie aranżują utwory. 

Kurs podzielony jest na poziomy zaawansowania i etapy. Dzięki takiemu podejściu – w odpowiednim momencie zdobędziesz kluczowe umiejętności, które gwarantują Twój stały rozwój i postępy. Każdy praktyczny moduł kursu kończy się pięknym, rozbudowanym utworem fingerstyle, do którego odpowiednio się wcześniej przygotujesz, dzięki specjalnie zaprojektowanym ćwiczeniom. 

Co czeka na Ciebie w kursie?

Jak Zacząć

Czyli wszystko, co musisz wiedzieć, aby z sukcesem zacząć przygodą z fingerstyle. Przekonasz się, że to nie jest takie trudne!

UTWORY FINGERSTYLE

Celem kursu jest granie prawdziwej muzyki. Każdy praktyczny moduł kończy się pięknym utworem, który sprawi Ci wielką radość.

TECHNIKA GRY

Fingerstyle to przede wszystkim różne techniki gry. W kursie Twoją technikę zbudujemy od podstaw, dzięki specjalnym ćwiczeniom.

RÓŻNE STYLE

Fingerstyle oferuje ogromne możliwości brzmieniowe. Poznasz najważniejsze elementy tradycyjnego i nowoczesnego fingerstyle.

Co I JAK ĆWICZYĆ

Dzięki planerom ćwiczeń zawsze będziesz wiedzieć co i jak ćwiczyć, a Piotr będzie Cię wspierać na każdym etapie nauki.

NIEZALEŻNOŚĆ PALCÓW

Zdobędziesz niezależność palców prawej ręki (szczególnie kciuka), która jest kluczem do świata gitary fingerstyle.

METODA KROK PO KROKU

W pierwsze części kursu przejdziemy przez solidne gitarowe podstawy. Zaczniemy od wyboru gitary do fingerstyle i przygotowaniu jej do nauki. Sprawdzimy czy w Twojej grze nie ma złych nawyków oraz zdobędziesz fundamentalną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci z sukcesem uczyć się fingerstyle. Dowiesz się jak planować treningi oraz jak podejść do nauki wymagających utworów. Przejdziemy również przez błędy początkujących gitarzystów fingerstyle. 

Po opanowaniu solidnych podstaw przejdziemy do ważnego modułu, gdzie krok po kroku zbudujemy Twoją technikę prawej ręki. Dzięki specjalnym ćwiczeniom Twoje palce będą działać niezależnie. Nauczysz się kontrolować każdy ruch palców i będziemy pracować nad szybkością, siłą oraz nad tym, aby Twoja gitara pięknie brzmiała. W tym miejscu kursu jesteśmy już gotowi na granie świetnych utworów. Z sukcesem zagrasz swój pierwszy kompletny utwór w aranżacji fingerstyle.

W kolejne części kursu będziemy grać bardziej rozbudowane aranżacje utworów. Kluczową rolę odegra kciuk, który na tym etapie pracuje już niezależnie. Nauczysz się grać utwory z walkingowym basem i kciuk bez problemu będzie się przemieszczać między strunami, pełniąc rolę basisty. Twoja gra będzie coraz bardziej przypominać brzmienie całego zespołu. Zdobyta wiedzą wykorzystasz w przyszłości podczas nauki ulubionych piosenek i aranżowania utworów.

Następnie czekają na Ciebie nowe techniki gry. Opanujesz podstawowe akcenty perkusyjne i zdobyte umiejętności od razu wykorzystamy w praktyce. Kolejną ważną techniką, którą poznasz jest kostkowanie hybrydowe – nauczysz się grać kostką i palcami w tym samym czasie. Zagramy piękne utwory w alternatywnych i otwartych strojach. Dowiesz się kiedy i dlaczego warto nastroić gitarę do stroju innego niż standardowy EADGBE. Bardzo ciekawy materiał i dużo frajdy z gry!

Pod koniec kursu przejdziemy do bardziej zaawansowanych technik fingerstyle. W aranżacjach utworów wykorzystamy elementy charakterystyczne dla nurtu modern fingerstyle – czyli rozbudowane uderzenia perkusyjne oraz tapping. Będziemy również ćwiczyć grę z pazurkiem na kciuku (thumbpick), który rozszerzy możliwości brzmieniowe gitary. Następnie podsumujemy cały program oraz zaplanujemy Twoją dalszą gitarową ścieżkę rozwoju. 

MAGIA GITARY FINGERSTYLE

Posłuchaj dwa wykonania tego samego utworu i zobacz jak zmieni się Twoja gra
po ukończeniu kursu Gitara Fingerstyle Od Podstaw

PRZED KURSEM

Utwór grany tylko akordami z wykorzystaniem prostego schematu rytmicznego. Jest poprawnie, ale taka gra szybko się nudzi…

PO KURSIE

Ten sam utwór w aranżacji fingerstyle. Jednocześnie gramy melodię, akordy oraz akcenty perkusyjne. Utwór brzmi dużo ciekawiej!

PLAN ĆWICZEŃ NA KAŻDY TYDZIEŃ

W kursie “Gitara Fingerstyle Od Postaw” zawsze wiesz co robić!
Uczysz się krok po kroku tylko to, co jest w danym momencie ważne.

Koniec uczenia się przypadkowych informacji z internetu.

Każdy moduł to przemyślany materiał, odpowiednio dobrany do poziomu zaawansowania.

Podstawą tego kursu są zadania domowe i plan ćwiczeń na każdy tydzień nauki. 

Piotr na każdym etapie nauki będzie z Tobą w kontakcie na grupie studentów.
Otrzymasz 100% wsparcie i pomoc!

Ucząc się metodą Piotra Słapy złe nawyki na pewno się nie pojawią.

Zobacz przykład takiego planu.

GFOP_02_ZADANIA

W kursie czeka na Ciebie ponad 130 profesjonalnie przygotowanych lekcji video, które możesz bez pośpiechu oglądać. Tylko teraz dostęp do programu i wszystkich aktualizacji jest dożywotni!

KURS JEST INTERAKTYWNY

CZY JEST INNA DROGA NAUKI?

W KURSIE PIOTRA SŁAPY OTRZYMASZ KOMPLETNĄ ŚCIEŻKĘ NAUKI
OD A DO Z

CO JESZCZE ZNAJDZIESZ W KURSIE?

Autorskie podręczniki do każdego modułu kursu w formie PDF

Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat Akademii Muzyki

Dostęp do zamkniętej grupy Gitara Fingerstyle Od Podstaw

PODSUMOWANIE

Jeśli dołączysz teraz do kursu Gitara Fingerstyle Od Podstaw to otrzymasz:

Lekcje video

Ponad 130 profesjonalnych lekcji video, które przeprowadzą Cię przez cały proces nauki techniki fingerstyle

100% WSPARCIE

Na każdym etapie kursu otrzymasz wskazówki i wsparcie Piotra Słapy, aby uniknąć złych nawyków

PODRĘCZNIKI PDF

Każdy praktyczny moduł ma podręcznik PDF, który bardzo ułatwi Ci naukę. Wydrukuj materiał i ucz się szybciej

CERTYFIKAT

Jeśli z sukcesem ukończysz ten kurs to otrzymasz certyfikat Akademii podpisany przez Piotra Słapę

Zadania domowe

Na końcu każdego modułu czeka na Ciebie zadanie domowe z pracą do wykonania

SPOŁECZNOŚĆ

Poznasz innych studentów, z którymi będziesz wymieniać się doświadczeniami na zamkniętej grupie

SPOTKANIA LIVE

Comiesięczne transmisję na żywo z Piotrem Słapą, aby jeszcze lepiej poznać proces nauki gry

NAUKA BEZ LIMITÓW

Dostęp do kursu jest dożywotni, korzystaj z kursu wygodnym dla Ciebie miejscu i czasie

AKTUALIZACJE

Kurs będzie aktualizowany i jako jego uczestnik dostęp do nowego materiału otrzymasz bezpłatnie

KURS GITARA FINGERSTYLE OD PODSTAW

CENA ZA DOŻYWOTNI DOSTĘP DO KURSU I MATERIAŁÓW:

795 zł

lub dołącz korzystając z PayU Raty 0%
(10 płatności po 79.50zł)

Czy ten kurs jest dla ciebie?

PROGRAM JEST IDEALNY DLA CIEBIE​

PROGRAM NIE JEST DLA CIEBIE

OPIS MODUŁÓW

MODUŁ 1: WPROWADZENIE

Ten moduł wyjaśni Ci dokładnie plan naszej pracy na najbliższe kilkanaście tygodni z gitarą. Dowiesz się na czym polega idea stylu fingerstyle, ułożymy plan treningów i przygotujemy Twój instrument do gry. 

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Idea stylu fingerstyle
Lekcja 3: Rodzaje fingerstyle
Lekcja 4: Kim jest Twój instruktor
Lekcja 5: Cel kursu
Lekcja 6: Wymagania
Lekcja 7: Wybieramy gitarę do fingerstyle
Lekcja 8: Jak ustawić i przygotować gitarę do fingerstyle
Lekcja 9: Struny, kostki, pazurki i akcesoria
Lekcja 10: Jak studiować ten kurs
Lekcja 11: Jak planować treningi i efektywnie ćwiczyć
Lekcja 12: Jak zdobyć certyfikat ukończenia kursu
Lekcja 13: Praca domowa

MODUŁ 2: SOLIDNE FUNDAMENTY

W tym module zadbamy o solidne fundamenty, które pozwolą Ci z sukcesem grać pierwsze utwory w stylu fingerstyle. Omówimy wszystkie ważne elementy gry na gitarze oraz wyeliminujemy złe nawyki. 

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Fingerstyle – metoda układania klocków
Lekcja 3: Prawidłowa pozycja z gitarą – usuwamy złe nawyki
Lekcja 4: Ustawienie lewej ręki – pozycja klasyczna vs bluesowa
Lekcja 5: Gra kostką vs gra palcami
Lekcja 6: Podstawy gry kostką w fingerstyle
Lekcja 7: Bez rytmu nie ma muzyki
Lekcja 8: Technika lewej ręki – zestaw ćwiczeń 1
Lekcja 9: Technika lewej ręki – zestaw ćwiczeń 2
Lekcja 10: Technika lewej ręki – zestaw ćwiczeń 3
Lekcja 11: Metoda planowania ruchów
Lekcja 12: Utwór
Lekcja 13: Błędy początkujących
Lekcja 14: Praca domowa

MODUŁ 3: BUDUJEMY TECHNIKĘ PRAWEJ RĘKI

W tej części kursu zbudujemy od postaw technikę prawej ręki. Po przejściu przez specjalnie zestawy ćwiczeń Twoje palce będą pracować niezależnie. Będziesz kontrolować instrument i nauczysz się grać ładnym dźwiękiem.

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Klucz do sukcesu – niezależność palców
Lekcja 3: Opuszki vs paznokcie vs pazurek
Lekcja 4: Fundamenty techniki gry palcami w fingerstyle
Lekcja 5: Technika prawej ręki – zestaw ćwiczeń 1
Lekcja 6: Jak radzić sobie ze złymi nawykami
Lekcja 7: Technika prawej ręki – zestaw ćwiczeń 2
Lekcja 8: Jak dbać o jakość dźwięku
Lekcja 9: Technika prawej ręki – zestaw ćwiczeń 3
Lekcja 10: Technika prawej ręki – zestaw ćwiczeń 4
Lekcja 11: Utwór – część 1
Lekcja 12: Utwór – część 2
Lekcja 13: Błędy początkujących
Lekcja 14: Praca domowa

MODUŁ 4: GRAMY PIERWSZE UTWORY W STYLU FINGERSTYLE

W tym module wykorzystamy wszystkie umiejętności zdobyte do tej pory w kursie i zagramy dwa piękne utwory w stylu fingerstyle. Duże wyzwanie i jednocześnie wielka radość z gry. Na pewno sobie poradzisz!

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Jak zdobyć kontrolę nad dźwiękiem (prawa ręka)
Lekcja 3: Jak skutecznie uczyć się utworów fingerstyle
Lekcja 4: Utwór 1
Lekcja 5: Sekretne ćwiczenie mistrzów (lewa ręka)
Lekcja 6: Utwór 2 – część 1
Lekcja 7: Utwór 2 – część 2
Lekcja 8: Naśladowanie mistrzów vs własna interpretacja
Lekcja 9: Błędy początkujących
Lekcja 10: Praca domowa

MODUŁ 5: TWÓJ KCIUK JEST BASISTĄ

W tym module Twój kciuk dostanie nowe zadanie – będzie grać bardziej wymagające partie basu. Zaczniemy od praktycznych ćwiczeń, a następnie zagramy dwa kompletne utwory fingerstyle, w których wykorzystamy nowe umiejętności. 

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Jak zdobyć kontrolę nad kciukiem
Lekcja 3: Budujemy silny kciuk – zestaw ćwiczeń 1
Lekcja 4: Budujemy silny kciuk – zestaw ćwiczeń 2
Lekcja 5: Utwór 1- część 1
Lekcja 6: Utwór 1 – część 2
Lekcja 7: Walkingowe linie basu
Lekcja 8: Walking i akordy
Lekcja 9: Jak tłumić bas i otrzymać ładny dźwięk
Lekcja 10: Walking, akordy i melodia
Lekcja 11: Utwór 2
Lekcja 12: Błędy początkujących
Lekcja 13: Praca domowa

MODUŁ 6: WITAMY PERKUSISTĘ

Przed nami niesamowity moduł, które wniesie Twoją grę na nowy, wyższy poziom. Poznasz podstawy tworzenia akcentów perkusyjnych. Dzięki specjalnej technice – Twoja gra będzie jeszcze bardziej przypominać brzmienie całego zespołu. 

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Rola akcentu perkusyjnego i jego rodzaje
Lekcja 3: Podstawowe uderzenie perkusyjne – zestaw ćwiczeń 1
Lekcja 4: Podstawowe uderzenie perkusyjne – zestaw ćwiczeń 2
Lekcja 5: Technika – uderzenie perkusyjne + melodia/akord
Lekcja 6: Utwór – część 1
Lekcja 7: Utwór – część 2
Lekcja 8: Technika – uderzenie perkusyjne + bas
Lekcja 9: Błędy początkujących
Lekcja 10: Praca domowa

MODUŁ 7: ZAAWANSOWANE SCHEMATY PROWADZENIA BASU

W tym module opanujesz nowe sposoby prowadzenia basu. To wszystko, aby utwory brzmiały jeszcze lepiej! Poznasz zaawansowaną technikę gry kciukiem (alternating bass), która umożliwi szybką zmianę strun i tworzenie świetnie brzmiącego akompaniamentu, do którego dodamy melodię.

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Alternating bass – idea techniki
Lekcja 3: Wprowadzenie do stroju Drop D
Lekcja 4: Alternating bass – zestaw ćwiczeń 1
Lekcja 5: Alternating bass – zestaw ćwiczeń 2
Lekcja 6: Utwór 1 – część 1
Lekcja 7: Utwór 1 – część 2
Lekcja 8: Utwór 2 – część 1
Lekcja 9: Utwór 2 – część 2
Lekcja 10: Błędy początkujących
Lekcja 11: Praca domowa

MODUŁ 8: MAGIA ALTERNATYWNYCH STROJÓW

W tym module wkroczymy do świata otwartych i alternatywnych strojów. Opuścimy popularny strój EADGBE i zagramy klimatyczny utwór fingerstyle z wykorzystaniem pustych strun. Nowe stroje to nowe możliwości aranżacyjne i olbrzymia frajda z gry. Po tym module stroje alternatywne nie będą już dla Ciebie tajemnicą.

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Idea alternatywnego stroju
Lekcja 3: Dlaczego warto grać w alternatywnych strojach
Lekcja 4: Jak przygotować gitarę do gry w alternatywnym stroju
Lekcja 5: Wprowadzenie do stroju Open D
Lekcja 6: Utwór – część 1
Lekcja 7: Utwór – część 2
Lekcja 8: Najbardziej popularne alternatywne stroje
Lekcja 9: Błędy początkujących
Lekcja 10: Praca domowa

MODUŁ 9: KOSTKOWANIE HYBRYDOWE

Do tej pory większość utworów graliśmy palcami. W tym module poznasz podstawy kostkowania hybrydowego. Jest to technika, która wykorzystuje jednocześnie kostkę i palce. Ten sposób grania oferuje zupełnie nowe możliwości i wykorzystasz go w wielu utworach fingerstyle.

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Kostkowanie hybrydowe – idea techniki
Lekcja 3: Przygotowanie do gry
Lekcja 4: Kostkowanie hybrydowe – zestaw ćwiczeń 1
Lekcja 5: Utwór 1
Lekcja 6: Kostkowanie hybrydowe – zestaw ćwiczeń 2
Lekcja 7: Utwór 2
Lekcja 8: Kostkowanie hybrydowe – zestaw ćwiczeń 3
Lekcja 9: Błędy początkujących
Lekcja 10: Praca domowa

MODUŁ 10: TECHNIKA GRY PAZURKIEM NA KCIUKU

Po opanowaniu podstaw stylu fingerstyle przejdziemy do gry z pazurkiem na kciuku. Thumbpick wniesie do Twojej gry nowe możliwości brzmieniowe. Zaczniemy od prostych ćwiczeń, które sprawią, że gra z pazurkiem będzie dla Ciebie komfortowa. Moduł zakończymy kompletnym utworem fingerstyle.

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Wprowadzenie do techniki gry pazurkiem
Lekcja 3: Jak wybrać i dopasować pazurek
Lekcja 4: Podstawy gry pazurkiem – zestaw ćwiczeń 1
Lekcja 5: Podstawy gry pazurkiem – zestaw ćwiczeń 2
Lekcja 6: Boom chick – idea techniki
Lekcja 7: Boom chick – zestaw ćwiczeń
Lekcja 8: Pazurek i akcent perkusyjny
Lekcja 9: Utwór – część 1
Lekcja 10: Utwór – część 2
Lekcja 11: Błędy początkujących
Lekcja 12: Praca domowa

MODUŁ 11: CO DALEJ

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Ostatni moduł, w którym dowiesz się jak może wyglądać Twoja dalsza muzyczna ścieżka i zaplanujemy kolejne kroki.

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Kolejne kroki w nauce
Lekcja 3: Praca domowa
Lekcja 4: Certyfikat ukończenia kursu
Lekcja 5: Pożegnanie i prośba

BONUS 1: MINI KURS – NOWOCZESNE TECHNIKI GRY

W tym kursie poznasz techniki gry charakterystyczne dla nowoczesnego nurtu fingerstyle. Przed nami gra w alternatywnych strojach, rozbudowane uderzenia perkusyjnego i tapping. Modern fingerstyle to inne spojrzenie na gitarę, które na pewno przyniesie Ci dużo radości z grania.

Lekcja 1: Powitanie
Lekcja 2: Wprowadzenie do tappingu
Lekcja 3: Technika – tapping (poziom 1)
Lekcja 4: Technika – tapping (poziom 2)
Lekcja 5: Technika – tapping (poziom 3)
Lekcja 6: Technika – tapping (poziom 4)
Lekcja 7: Technika – gra perkusyjna (poziom 1)
Lekcja 8: Technika – gra perkusyjna (poziom 2)
Lekcja 9: Technika – gra perkusyjna (poziom 3)
Lekcja 10: Podsumowanie i wskazówki
Lekcja 11: Praca Domowa

BONUS 2: WYKŁADY PIOTRA SŁAPY

Otrzymasz dostęp do archiwalnych wykładów Piotra Słapy. Jest to moduł bonusowy, w którym Piotr szczegółowo omawia zagadnienia związane z kursem fingerstyle oraz dzieli się bardziej zaawansowaną wiedzą o gitarze. 

INNE MATERIAŁY BONUSOWE

W tej sekcji co jakiś czas będą pojawiać się dodatkowe materiały bonusowe, które pomogą Ci jeszcze lepiej i szybciej rozwijać umiejętność gry na gitarze w niesamowitym stylu fingerstyle. 

* Program może ulec niewielkim zmianom ze względu na sugestie kursantów. To wszystko aby kurs był maksymalnie efektywny i wartościowy.

OPINIE STUDENTÓW

“Na kurs fingerstyle Piotra Słapy trafiłem po mniej więcej roku samodzielnej nauki opartej na tym, co można znaleźć w internecie. Przeskok jakościowy w nauce był niewyobrażalny!

Piotr ma rzadki dar nauczania – potrafi bezbłędnie wyłapać, co nie działa, nad jakim aspektem gry/edukacji muzycznej trzeba popracować i wie w jaki sposób te elementy poprawić.

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak Piotr zmienił moją grę i podejście do instrumentu – zacząłem późno (wiek już zdecydowanie nie młodzieńczy) i jedyne czego żałuję to, że nie trafiłem na tak dobrego nauczyciela wcześniej.

Polecam kurs Piotra – niezależnie od tego, czy chcecie grać dla własnej przyjemności (moja opcja), czy myślicie o gitarze profesjonalnie, to jest miejsce, które rozwinie w Was umiejętności muzyczne, o które się nawet nie podejrzewacie.

“Gram na gitarze od ponad 20 lat, ale teraz wiem, że tak naprawdę zacząłem poznawać ten instrument i możliwości, jakie on daje, dopiero kiedy rozpocząłem naukę u Piotra.

Teraz już wiem, dlaczego moja gra była taka “drewniana” i mechaniczna. Piotr świetnie obrazowo tłumaczy nawet zawiłe aspekty teorii gry na gitarze, więc postępy w nauce są bardzo szybkie. 

Równie ważne jest to, że Piotr autentycznie kocha Muzykę i dzieli się z uczniem tą miłością. Dzięki Piotrkowi uczę się GRAĆ na gitarze, a nie bezrefleksyjnie odtwarzać tabulatury lub lekcje z YouTube.

Zaczynam samodzielnie inaczej ogrywać kawałki, które grałem do tej pory na jedną modłę, i to daje ogromną satysfakcję. Z całego serca polecam naukę u Piotra każdemu gitarzyście!”

“Ogromne postępy w graniu na gitarze, pasja do dobrej muzyki oraz mnóstwo wiedzy, której wyszukanie i zgromadzenie zabrałoby Tobie lata. Lekcje z Piotrem pochłaniają na tyle, że przez następne dni nie wypuszczasz gitary z rąk.

Jeśli myślisz, że pewnych rzeczy nauczysz się sam, to po lekcjach z Piotrem zrozumiesz, że zajęłoby Ci to nieproporcjonalnie dużo czasu oraz popełniasz błędy, które blokują Twój dalszy rozwój muzyczny.

Nie znajdziecie w Polsce lepszego nauczyciela gry na gitarze w stylu fingerstyle.”

GWARANCJA AKADEMII MUZYKI

POKOCHAJ KURS ALBO ZWRACAMY PIENIĄDZE

Ten kurs to unikalna wiedza i formuła, która powstała na bazie prawie 20-letniego doświadczenia Piotra Słapy. Przygotowaliśmy ten program tak, aby dał Ci o wiele więcej wartości niż oczekujesz.

Jeśli jednak z jakiegoś powodów kurs nie spełni Twoich oczekiwań to zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Po prostu napisz do nas maila na: kontakt@akademiamuzyki.pl (nie musisz podawać powodu zwrotu).

Masz aż 30 dni od daty zakupu na sprawdzenie tego jak bardzo wartościowa będzie dla Ciebie wiedza w kursie i nauka z Piotrem Słapą. 

satysfakcja_gwarantowana

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp. Program zaplanowany jest na minimum 3 miesiące nauki, ale otrzymujesz nieograniczony dostęp do materiałów. Możesz np. kupić dostęp do programu teraz, a naukę zacząć dopiero za miesiąc. Nie ma pośpiechu w realizacji kursu.

Oczywiście! Na tym polega idea tego kursu. Autor programu Piotr Słapa będzie Cię prowadzić przez kurs, wspierać na spotkaniach online na żywo oraz sprawdzać Twoje postępy na zamkniętej grupie studentów. Piotr będzie Cię wspierać nawet przez 12 miesięcy od momentu zakupu kursu. 

Większość gitarzystów fingerstyle używa gitary akustycznej.

W kursie możesz również grać na gitarze klasycznej. Gitara klasyczna oraz akustyczna mają inną budowę i brzmienie, ale podstawy gry w stylu fingerstyle są bardzo podobne.

Kurs możesz również przechodzić na gitarze elektrycznej – pamiętaj jednak, że niektóre techniki będą trudne lub niemożliwe do wykonania (np. gra perkusyjna). Jeśli w przyszłości chcesz grać Jazz Fingerstyle to warto mieć gitarę jazzową hollow-body lub semi-hollow body. 

Możesz zapłacić metodą PayPal. Wybierz ją jako opcja płatności przy składaniu zamówienia.

Po zakupie otrzymasz dostęp do 6 modułów oraz do zamkniętej grupy dla studentów kursu. Każdy kolejny moduł z lekcjami pojawi się w odstępie ok. 14 dni. 

Otrzymujesz dożywotni (tak długo jak Akademia Muzyki będzie istnieć) dostęp do kursu. Program będzie aktualizowany, a Ty otrzymasz bezpłatny dostęp do nowych materiałów.

Lekcje nagrane są w formie video i umieszczone są na naszej platformie online. Po zakupie kursu otrzymasz mailem unikalny login i hasło z dostępem do kursu. Do Twojej dyspozycji są filmy video, podręczniki PDF, podkłady audio, zamknięta grupa na facebooku dla kursantów oraz raz w miesiącu możesz porozmawiać z Piotrem na żywo przez internet w ramach spotkania live.

Spotkamy się ze wszystkimi chętnymi studentami. Do spotkań używamy aplikacji do telekonferencji zoom.us. Jedyne co potrzebujesz to dostęp do mikrofonu lub kamery (może być tylko mikrofon jeśli nie chcesz pokazać się innym) oraz mieć zainstalowaną aplikację zoom.

Nie. Z kursu możesz korzystać w najwygodniejszej dla Ciebie formie czyli np. oglądając tylko video i korzystając z materiałów, które są umieszczone na platformie. Polecamy jednak założyć konto na facebooku i skorzystać z benefitów, które oferuje nauka z innymi studentami kursu.

Tak. Kurs możesz kupić na raty.

Po kliknięciu w przycisk “Dołączam do kursu Fingerstyle Od Podstaw” wyświetli się formularz zamówienia, gdzie po wypełnieniu wszystkich danych możesz wybrać dogodną dla siebie opcję zapłaty – przelew lub raty PayU 0%.

Korzystając z opcji Raty 0%, zamiast jednorazowego wydatku możesz go łatwo podzielić na mniejsze części – np. na 5 czy 10 rat. 

W tym miejscu znajdziesz wszystkie najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat rat: więcej informacji i regulamin.

Jeśli masz jakieś inne pytania to napisz na adres mailowy kontakt@akademiamuzyki.pl