O NAS

NASZA MISJA

EDUKACJA MUZYCZNA PRZYSZŁOŚCI ♫

Akademia Muzyki to projekt nowoczesnej edukacji muzycznej w internecie, który powstał z inicjatywy wirtuoza gitary – Piotra Słapy. Naszym celem jest tworzenie efektywnych lekcji muzyki, które wprowadzą Twoją grę na nowy, lepszy poziom. 

Canva - Person Playing Brown and Black Guitar
Canva - Macbook Pro
W SKRÓCIE

KURSY ONLINE

Akademia Muzyki to miejsce w sieci, gdzie poznasz efektywne metody nauki gry na gitarze, ukulele oraz harmonijce. Nauczysz się jak zmienić mechaniczne ćwiczenie w prawdziwą muzykę. To wszystko bez wychodzenia z domu – w formie lekcji instruktażowych i kursów online. Dołącz do tego projektu , a my krok po kroku będę dzielić się z Tobą całą muzyczną wiedzą. 

UCZ SIĘ MUZYKI ONLINE

Korzystaj z naszych lekcji

POSTAW NA PRAKTYKĘ

Trening czyni mistrza

CIESZ SIĘ MUZYKĄ

Zamień ćwiczenie w muzykę

ZAŁOŻYCIEL SZKOŁY

Dzień dobry! Nazywam się Piotr Słapa

Jestem profesjonalnym muzykiem. Gram na gitarze akustycznej, elektrycznej oraz ukulele. Koncertuję, komponuję muzykę, testuję sprzęt gitarowy, a przede wszystkim dzielę się muzyczna wiedzą.

Od 2011 roku prowadzę warszawską szkołę gitary Guitarschool.pl, a edukacją zajmuję się od prawie 20 lat.

Od 12 lat jestem związany z magazynem „Gitarzysta” jako wykładowca rubryki „Warsztat gitary akustycznej”. Jestem autorem ponad 150 publikacji z lekcjami gitary.

W 2014 roku na festiwalu Guitar Awards zostałem wybrany do najlepszej trójki gitarzystów akustycznych w Polsce (obok Adama Palmy i Piotra Resteckiego).

W 2010 roku legendarny gitarzysta Tommy Emmanuel zaprosił mnie do udziału w specjalnej edycji Wrocławskiego Festiwalu Gitarowego – Tommy Emmanuel & Friends.

Rok 2019 przyniósł nowe doświadczenia oraz pomysły, których owocem jest projekt nowoczesnej edukacji muzycznej w internecie – Akademia Muzyki.

1
20 lat doświadczenia w edukacji
1
12 lat pracy w magazynie gitarzysta
70
Ponad 150 warsztatów gitary
"Ogromne postępy w graniu na gitarze, pasja do dobrej muzyki oraz mnóstwo wiedzy, której wyszukanie i zgromadzenie zabrałoby Tobie lata. Zajęcia pochłaniją na tyle, że przez następne dni nie wypuszczasz gitary z rąk. Jeśli myślisz, że pewnych rzeczy nauczysz się sam, to po zajęciach z Piotrkiem zrozumiesz, że zajęłoby Ci to nieproporcjonalnie dużo czasu oraz popełniasz błędy, które blokują Twój dalszy rozwój muzyczny. Nie znajdziecie w Polsce lepszego nauczyciela gry na gitarze."
Dominik Posmyk
Gitarzysta akustyczny

PARTNERZY AKADEMII