Muzyczni przyjaciele! Nasza szkoła muzyczna z kursami online zaprasza do podjęcia gitarowego wyzwania #bluesguitarchallenge. W mini serii czterech lekcji online dowiesz się jak zagrać bluesa w stylu fingerstyle na przykładzie utworu Michaela Fixa “Stringin’ The Blues”.

P.S. Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś palcami na gitarze oraz techniką fingerstyle to zerknij na nasze inne lekcje gitary online, gdzie dokładnie omawiamy te zagadnienia. 

🎁 Odbierz nuty/taby do tej lekcji: http://piotrslapa.com/pobierz_taby

[konkurs] naucz się grać bluesa i wygraj gitarę

O CO CHODZI W #BLUESGUITARCHALLENGE?​

Ortega Guitars Poland, internetowa szkoła muzyczna z kursami online AkademiaMuzyki.pl oraz artysta Ortega Piotr Słapa zapraszają do podjęcia gitarowego wyzwania #bluesguitarchallenge. Zabawa obejmuje serię czterech szczegółowych lekcji gitary w formie video, z których dowiesz się jak zagrać bluesa w stylu fingerstyle, na przykładzie utworu „Stringin’ The Blues“ Michaela Fixa.

Gitarowe lekcje zostaną opublikowane na kanale youtube Akademii Muzyki. Wyzwanie jest interaktywne. Uczestnicy zabawy będą wspierać się i wymieniać doświadczeniami w ramach grupy (na facebooku) wspólnej nauki o nazwie „Gitara akustyczna bez tajemnic“.

Dodatkowo osoby, które oglądają każdą lekcję będą miały szansę wygrać jedną z nowości marki Ortega Guitars na 2020 rok: gitarę elektro-klasyczną nylon crossover Ortega RCE125SN-SBK ze smukłym gryfem i wycięciem cutaway o wartości 1200zł.

Polecamy obserwować profil @ortega_guitars_poland na Instagramie i zasubskrybować kanał youtube Akademii Muzyki. Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie zostaną opublikowane na tych kanałach podczas jednej z lekcji. Ogłosimy tam również szczęśliwego zwycięzcę konkursu i nowego właściciela wyjątkowej gitary Ortega.

Kiedy startujemy?
15.04 – początek gitarowego wyzwania
26.04 – koniec wyzwania i ogłoszenie wyników

Obserwuj: www.instagram.com/ortega_guitars_poland/
Subskrybuj: www.youtube.com/akademiamuzyki
Grupa wspólnej nauki na facebooku: www.facebook.com/groups/294475254472256/

W czasie trwania gitarowego wyzwania #bluesguitarchallenge spotkała nas miła niespodzianka. Michael Fix – australijski wirtuoz gitary, autor konkursowego utworu “Stringin’ The Blues” przesłał nam specjalne video z zaproszeniem do wzięcia udziału w konkursie.

WYNIKI KONKURSU

#BLUESGUITARCHALLENGE już się zakończył. Bardzo dziękujemy Wam za udział w wydarzeniu, olbrzymie zaangażowanie (bluesowy utwór “Stringin’ The Blues” grało ponad 230 osób) oraz wspaniałą atmosferę, którą stworzyliście na grupie facebook oraz kanale youtube. Udowodniliście, że gitara akustyczna oraz blues w Polsce mają się świetnie!

Do zobaczenia w kolejnym gitarowym wyzwaniu juz czerwcu! 
Piotr Słapa

Nowe lekcje gitary na maila?