Dołącz do wyzwania i w ciągu 6 dni naucz się na gitarze kultowego utworu “Blackbird” zespołu The Beatles. Dwa poziomy zaawansowania – wersja studyjna oraz aranżacja fingerstyle. Zapoznaj sie z serią 6 mini filmów video i baw się dobrze!

GITAROWE WYZWANIE - Zagraj the beatleS na gitarze

O co chodzi w gitarowym wyzwaniu?

Gitarowe wyzwanie to nowa forma zabawy i nauki, która będzie stałym elementem naszej Akademii Muzyki. Kilka razy w ciągu roku będziemy przygotowywać specjalny utwór podzielony na odcinki. Niektóre wyzwania na kanale będzie w formie konkursu. Do wygrania będę nagrody (najczęściej gitary dobrych producentów). Dlatego warto śledzić nasz kanał youtube Akademia Muzyki i być na bieżąco lub dołączyć do listy mailowej (link do zapisania się jest na dole tej strony).

Wyzwanie ma charakter interaktywny – uczmy się w grupie wspólnej nauki na facebooku. Nazwa tej grupy to „Gitara akustyczna bez tajemnic”. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem grupy to dołącz do nas!

Gitarowe wyzwanie z muzyką The Beatles już się zakończyło, ale jeśli masz ochotę nauczyć się kultowego utworu „Blackbird” to poniżej znajdziesz kompletne lekcje. Miłej zabawy i do zobaczenia na kanale youtube Akademia Muzyki!

P.S. Zerknij na inne lekcje gitary w Akademii, które przygotują Cię do tego utworu – “Solidne podstawy fingerstyle” oraz “Jak grać palcami na gitarze“.

Do zobaczenia w kolejnym gitarowym wyzwaniu! 
Piotr Słapa

Nowe lekcje gitary na maila?